Apie mus

MB "NEPRIKLAUSOMOS DIRBTUVĖS"

Sveiki,

su Jumis sveikinasi MB “Nepriklausomos dirbtuvės” komanda.

Kas mes?

MB Nepriklausomos Dirbtuvės“ yra palyginti naujas vardas reklamos gamyboje, tačiau šis vardas po savimi subūrė patyrusių savo srities profesionalų komandą. Kiekvienas iš mūsų esame sukaupę begalinę patirtį reklamos gamyboje, įgyvendinant klientų užsakymus, realizuojant įvairiausius projektus kai reikia kūrybiškai ir kokybiškai įgyvendinti idėją. Nesvarbu ar tai būtų paprastos reklaminės iškabos gamyba, ar išskirtinio apdovanojimo kūryba – mes į kiekviena savo užduotį žiūrime atsakingai.

Ką veikia “Nepriklausomos Dirbtuvės”?

Mes siekiame būti geriausiais. Suvienijome savo jėgas vienam galingam užmojui – tapti geriausiomis reklamos ir išskirtinių gamybos projektų dirbtuvėmis ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Teikiame visas reklamos gamybos paslaugas, gaminame apdovanojimus, galime pagaminti interjero elementus, siūlome plačiaformatės spaudos paslaugas bei dirbame su CNC frezavimu. Savo klientams galime pasiūlyti sparčiai bei kokybiškai įgyvendinamus projektus. Rasime sprendimą ir atsakymą į bet kokį teisingai užduotą klausimą.

Kodėl kreiptis į mūsų dirbtuves teisingas sprendimas?

Mus vienija nesugadintas požiūris į reklamos gamybą, nuolat sekame reklamos gamybos tendencijas. Suprantame jog norint išsiskirti iš minios reikia taikyti kitokius sprendimus, kurie būtų paremti kūrybiškumu ir naujovėmis.

Jums nesakome, kad mūsų reklamos dirbtuvės dirba geriau nei kiti. Jums įrodysime, kad dirbame geriau nei kiti savo atliktais darbais.

  • Mūsų tikslas teikti kokybiškas reklamos paslaugas savo klientams.

  • Mūsų misija generuoti ir dirbti įgyvendinant išskirtinius ir laiko patikrintus reklamos gamybos projektus savo klientams.

    Užteks apie mus. Laukiame Jūsų užsakymo!

Sekite mūsų naujienas