Dovanų ir suvenyrų gamyba

Plastiko frezavimas

DOVANŲ GAMYBA

Norite nustebinti savo artimą žmogų, kolegą, vadovą išskirtine tik jam (jai) skirta išskirtine ir vienetine dovana?

SAY NO MORE

Individualių dovanų ir suvenyrų gamyba Vilniuje

“Nepriklausomos Dirbtuvės” MB Jums pagamins išskirtinę ir vienetinę dovaną, kurios nerasite niekur. Mes galime pagaminti tai ko Jums ištikrųjų reikia. Pamirškite šabloniškas dovanas!

Šviestuvai, šviečiančios dėžutės

Vienetinis šviestuvas ar šviečianti dėžutė sukurs Jūsų namas neeilinio jaukumo pojūtį. Tai puiki asmeninė dovana šeimos nariui, mylimam žmogui. Mes galime pagaminti pagal Jūsų idėją šviestuvą, šviečiančią dėžutę su Jūsų norima grafika. Šviestuvų, šviečiančių dėžučių gamybą įgyvendiname   naudodami CNC frezavimo technologiją. Grafikos graviravimo darbus patikėkite mums profesionalams!

Filmų plakatai

Jūsų artimas žmogus mėgsta filmus? Padovanokite mėgstamo filmo plakatą. Filmų plakatai idealiai tiks tiek namų, tiek biuro interjerui. Filmų plakatus spausdiname ant foto drobės, galite rinktis iš norimų matmenų.

Anime plakatai vaikams

Norite papuošti savo mažųjų kambarį? Padavonokite anime plakatą su mėgstamiausiu vaiko animaciniu personažu. Anime plakatas gali tapti nerealia vaiko kambario interjero detale! 

Foto drobės žemėlapiai

Mėgstamantiems keliauti galime pagaminti žemėlapį ant foto drobės pagal Jūsų pateiktą grafikos idėją. Galite rinktis įvairaus dydžio žemėlapį. Su rėmų ir be rėmo.

Individualių dovanų gamyba

Turite super idėją, kuria norite  parodyti kaip vertinate savo artimą žmogų? Susisiekite su mumis! Pateiksite savo idėją ir mes pasirūpinsime jos įgyvendinimu!

Sekite mūsų naujienas