Fotodrobės, plakatai, žemėlapiai

GRAFIKOS SPAUDA ANT DROBĖS

Fotodrobės

Reklaminiai plakatai

Norite ypatingos interjero detalės savo biure ar namuose? Siekiate artimam žmogui padovanoti išskirtinę ir sentimentalią dovaną?

SAY NO MORE!

Spauda ant drobės jūsų mėgstamiausias nuotraukas pavers tikrais meno šedevrais, kurie estetiškai papuoš jūsų kambario, ofiso sienas. Paprastai ir be papildomo galvos skausmo galime pagaminti Jums foto drobes pagal Jūsų norimus išmatavimus ir poreikį.

Grafikos spauda ant drobės


“Nepriklausomos Dirbtuvės” nuotraukų ir grafikos spausdinimui ant drobės naudoja tik aukščiausios kokybės drobes ir specialiai tokiam darbui skirtus eko solventinius dažus. Taip užtikriname puikius spausdinimo rezultatus įgyvendinant net ir įnoringiausio kliento užsakymą.

Spausdiname įvairiausių dydžių ir  nestandartines drobes.

Nuotraukų spausdinimas ant drobės

Foto drobės – tai puikus ir paprastas būdas išskirtinai papuošti biurą ar namus. Tai pat foto drobė gali būti ideali dovana draugams, bendradarbiams bei šeimos nariams. Nepriklausomos dirbtuvės“ Jums gali atspausdinti aukštos kokybės nuotraukas ant didelių matmenų drobės. Foto drobių gamyboje naudojame sveikatai nekenksmingą technologiją todėl mūsų pagamintos foto drobės gali būti kabinamos net ir ant vaikų kambario sienos.

Galite rinktis iš sių variantų:

Standartinė nuotrauka ant fotodrobės

Jūsų norimą nuotrauką antspausdinsime ant pasirinktų matmenų drobės. Atspausdintą fotodrobę užtraukiame ant medinių porėmių, kurie kabinami ant sienos ir nereikalauja jokių papildomų rėmų.

Jums pageidaujant fotodrobę, jeigu norite įsirėminti nuotrauką partys, foto drobę galime pagaminti be porėmio ir pateikti suvyniota į ritinėlį.

Nuotraukų koliažas ant foto drobės

Galime pagaminti Jūsų pasirinktų nuotraukų koliažą ir atspausdinti ant drobės. Tokiu būdu galite idealiai įamžinti įsimintiniausias gyvenimo akimirkas ir papuošti jomis savo kambario sieną. Tai paprastas ir lengvas būdas sukurti namams jaukumo, sukurti ypatingą interjero akcento detalę.

Foto drobė iš kelių dalių

Ypatingą efektą interjere galite išgauti sieną papuošdami grafikos vaizdu ar nuotrauka kombinuota iš kelių skirtingų drobių. Jūsų nuotrauka arba grafika padalinama į kelias dalis (pasirenkate pagal savo pageidavimą) ir spausdinama ant kelių skirtingų drobių. Drobės gali būti skirtingų dydžių ir matmenų.

Norite pranešti apie savo artėjantį renginį ar tiesiog savo namus ar ofisą papuošti mėgstamu paveikslėliu ar grafika? Seniai svajojote kambario sieną papuošti Pasaulio žemėlapiu?

SAY NO MORE!

Plačiaformačiu spausdintuvu Jums atspausdinsime reikalingus plakatus.

Jeigu turite, ką pranešti ir ne bet kaip, o kad Jūsų  informacija būtų tobulai matoma, spausdinti plakatai ekfektyvus pasirinkimas!

Grafikos plakatų panaudojimo galimybės

Mūsų pagamintus plakatus galėsite kabinti tiek viduje, tiek lauke. Nesvarbu kokio formato Jums reikalingas plakatas, jis tikrai bus pastebėtas.

Mes suprantame kaip svarbu svarbu aiškiai ir skoningai išdėstyti informaciją.

Nors plakatų tvirtinimas ir nesudėtingas galite sutaupyti laiko patikėdani plakatų kabinimą mums profesionalams!

Mes galime pagaminti:

  • Plakatai renginiams

  • Reklaminiai plakatai

  • Plakatai lauko reklamai

  • Plakatai stendams

Žemėlapiai ant drobės

Seniai norėjote pasikabinti pasaulio žemėlapį ir pažymėti šalis, kuriose teko pabūvoti?

Turite artimą žmogų, kuris norėtų savo sieną pasipuošti pasaulio žemėlapiu?

SAY NO MORE!

Nepriklausomos dirbtuvės“ jums pagamins žemėlapį pagal Jūsų pasirinktus matmenis.

Galite pateikti savo pasirinktą grafikos vaizdą arba žemėlapio grafiką galime pateikti Jums. Žemėlapių gamybai naudojame tik aukštos kokybės dažus, kurie užtikrina aukščiausią įmanomą spausdinimo vaizdo kokybę ir ilgaamžiškumą. Jums pageidaujant Jūsų atspausdintą žemėlapį galime aptempti ant medinio porėmio, nulakuoti ir pritaikyti smeigti smeigtukams. Žemėlapis ant drobės gaminamas pilnaviduris, todėl smeigiami smeigtukai standžiai laikysis žemėlapyje ir nesugadins sienos kurios kabo.

.

Žemėlapis ant drobės

Sekite mūsų naujienas