Fototapetai

FOTO TAPETAI

Norite greitai ir lengvai pasiekiamo pritrenkiančio interjero?

Say no more!

Fototapetų pasirinkimas – begalinis. Galima ne tik rinktis iš begalybės skirtingų foto tapetų raštų, bet ir galime Jums pagaminti  individualius foto tapetus su Jūsų norimu vaizdu greitai ir kokybiškai.

Kodėl verta rinktis fototapetus?

Turėdami išskirtinį foto tapetą pagyvinsite namų, biuro ar parduotuvės interjerą. Išsirinkite tokį vaizdą kokio norite, o mes jį paruošime spaudai ir atspausdinsime greitai bei kokybiškai.

Jei norimo vaizdo neturite mūsų dizaineris pagal Jūsų pageidavimus sumaketuos vienetinį foto tapeto dizainą.

Mūsų siūlomi fototapetai klijuojami paprastai ir lengvai kaip ir įprasti tapetai.

Nenorite sukti galvos? Rinkitės standartą

Foto tapetų populiariumas lėmė, kad šiuo metu jų pasirinkimas tiesiog beribis. Temos įvairiausios : gamta, abstraktas, miesto vaizdai, įvairios tekstūros, vaikiški ir t.t.

Fototapetai  gali būti su 3D efektais, kurie ne tik sukuria tam tikrą nuotaiką, bet ir praplečia patalpų erdvę. Dažniausiai jie klijuojami ant sienos, kuri yra atviriausia, neužstatyta, gerai apšviesta.

Rinkdamiesi fototapetus, pirmiausia apsispręskite, kokios kainos ir kokybės norėsite.

Pigūs fototapetai

Taupote biudžetą? Rinkitės popierinius fototapetus. Jie spausdinami ant popieriaus pagrindo, o pats fototapetas suklijuojamas iš atskirų dalių.  Perspėjame – iš arti žiūrint į popierinius fototapetus matosi sujungimai, raštas ne taip gerai susileidžia, nors atspausdinimo kokybė gera, spalvos ryškios ir iš toliau žiūrint vaizdas tikrai įspūdingas. Popieriniai fototapetai idealiai tinka vaikų kambariams ar biudžetiniams interjerams.

Kokybiški fototapetai

Kai tikrai reikia kokybės savo interjerui rinkitės tik fototapetus flizelino pagrindu. Tokios rūšies fototapetai dažniausiai klijuojasi iš atskirų vertikalių juostų, tas juostas glaudžiant kraštas prie krašto. Klijais tepama tik siena, o fototapeto juosta glaudžiama prie jos sausa. Flizelino pagrindas yra stabilus, klijuojant jis nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia. Siūlės puikiai susileidžia, jų praktiškai nesimato. Pats flizelino pagrindas yra stipresnis už popierinį pagrindą, paviršius gali būti lygus arba reljefinis, atspausdinimo kokybė labai gera. Tiek iš arti, tiek iš toli flizelininiai fototapetai žiūrisi kokybiškai ir įspūdingai.

Neapsisprendžiate kuris variantas būtų geresnis? Susisiekite ir mes patarsime

Fototapetai
Fototapetai
Fototapetai

Sekite mūsų naujienas