Tentai

TENTŲ GAMYBA

Reikia geros, efektyvios ir pigios reklamos priemonės?

Say no more!

Tentai yra viena iš populiariausių, pigiausių ir efektyviausių reklamos priemonių. Tentai gali būti įvairių dydžių, tiek vidaus, tiek lauko reklamai.

Reklaminius tentus pagaminame pritaikytus  stendams keliuose, miestuose, stotelėse, namų fasadams, taip pat vidaus stendams parodose, renginiuose, tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikiai reklamai.

Tentų gamyba

Tentų gamyba pas mus atliekama naudojant plačiaformatės spaudos technologiją, kuri leidžia pagaminti didžiulio formato tentus per ganėtinai trumpą laiką. Tentai gali būti vientisi, klijuoti iš kelių dalių, taip galima pagaminti ypač didelio formato reklaminius tentus. Didelis matomumas garantuoja, jog Jūsų reklaminis tentas bus pastebėtas.

Tentų spaudai “Nepriklausomos Dirbtuvės” naudoja kokybišką tentinę medžiagą atsparią tiek drėgmei bei UV spinduliams.

Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus sumaketuosime  ir pagaminsime reklaminius tentus. Jeigu  pageidausite pagamintą tentą sumontuosime ir pakabinsime Jūsų norimoje vietoje.

Kaip užsakyti tentą?

Kaip užsakyti tentą? Pirmiausia, norint užsakyti reklaminį tentą, kaip ir kitiems spaudos darbams, reikalingas tento maketas. Maketas turi būti paruoštas pagal mūsų  keliamus reikalavimus spaudai. Jei maketo neturite, mūsų dizaineris su malonumu padės įgyvendinti Jūsų idėją.

Esant papildomiems klausimams prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Sekite mūsų naujienas