Šviečiančios turinės raidės

ŠVIEČIANČIOS TŪRINĖS RAIDĖS

Neturite įmonės iškabos ir ieškote kažko paprasto tačiau efektyvaus?

SAY NO MORE!

“Nepriklausomos Dirbtuvės” Jums gali pagaminti nešviečiančias ir šviečiančias tūrines raides, kurios puikiai tinka iš tolo pranešti atvykstantiems klientams apie Jūsų lokaciją.

Tūrinė reklama padės Jums tapti matomiems

Nešviečiančios tūrinės raidės arba tūrinės raidės su led apšvietimu idealiai tinka reklamuoti verslo centrams, prekybos centrams, įmonėms, parduotuvėms, kirpyklos, grožio salonams ar medicinos įstaigoms. Jos idealiai papuoš bet kokį fasadą be to padės sukurti reklamuojamos įmonės įvaizdį.

Tūrinės raidės, populiarus pasirinkimas fasadui tai pat idealiai gali būti naudotinos  ir įstaigos viduje, taip pabrėžiant įvaizdį ir suformuojant interjerą.

Profesionaliai pagaminta iškaba su tūrinėmis išskirs jus iš konkurentų ir sukurs solidų įmonės prekinio ženklo įvaizdį ir patrauklumo akcentu klientams.

Šviečiančios raidės- kai reikia pritraukti kliento akį

Įmonės pavadinimas, logotipas ar prekinis ženklas, sudarytas iš tūrinių raidžių, pritraukia praeivių dėmesį, kuria prekės ženklo pažįstamumą.

Šviečiančios tūrinės raidės su integruotu led apšvietimu ne tik sukuria efektyvų iškabos estetinį vaizdą, bet ir garantuoja, kad ji bus matoma iš toli tamsiausiu paros metu.

Įvairūs tūrinių raidžių apšvietimo būdai

Orientuojantis į Jūsų poreikį Jūsų gaminamai tūrinei reklamai  galime pasiūlyti įpilną arba kombinuotą tūrinių raidžių apšvietimą, kad būtų grantuotas maksimalus Jūsų iškabos pastebimumas

“Nepriklausomos Dirbtuvės” Jums gali pagaminti:

 • Standartinės nešviečiančios tūrinės raidės;
 • Šviečiančios tūrinės raidės;
 • Galinio pašvietimo tūrinės raidės;
 • Pilnai šviečiančios termoformuotos raidės (šviečia visa raidė);
 • Kombinuoto apšvietimo raides (šviečia priekinė, galinė raidės dalis, šonai).

Tūrinės raidės pasižymi jų gaminamų naudojamų medžiagų įvairovėje todėl galime Jums pagaminti:

 • TŪRINES RAIDES IŠ MEDŽIO
 • TŪRINES RAIDES IŠ PLASTIKO
 • TŪRINES RAIDES IŠ ORGANINIO STIKLO

Tūrinės raidės iš plastiko

 Raidės gaminamos naudojant frezavimo technologiją ir klijuojamos iš plastiko, organinio stiklo ar kitų plastikų. Produkcijos paviršus padengiamas įvairių spalvų reklaminėmis plėvelėmis arba nudažomas spec. dažais. Kai tūrinių užrašų raidėms nereikia didelio storio, arba raidės yra pakankamai smulkios, frezuojame tūrines raides iš storesnio plastiko, taip iš karto gaunant tūrinį užrašą.

Tūrinės raidės iš medienos, MDF

Labai dažnai užrašai iš tūrinių raidžių gaminami juos frezuojant iš medžio, MDF‘o, fanieros ir kitų medžio pakaitalų. Tai dažniausiai naudojama klasikiniuose interjeruose, kai tūrinės raidės iš medžio yra tinkamos tokio stiliaus interjerams. Frezuotas tūrines raides iš medienos galima dengti visomis medienos apsaugai skirtomis medžiagomis.

Pagal integruotą apšvietimą turinių raidžių konstrukcijas būtų galima skirstyti:

 • Iškaba su šviečiančiomis tūrinėmis raidėmis
 • Iškaba su aureoloniu tūrinių raidžių apšvietimu
 • Išorinis tūrinių raidžių apšvietimas
 • Standartinės nešviečiančios tūrinės raidės

Šviečiančios tūrinės raidės 

– tai viena iš dažniausiai naudojamų lauko ir vidaus reklamos priemonių. Šviečiančios iškabos pagamintos iš tūrinių raidžių gerai atkreipia dėmesį, gerai įskaitomos, labai išsiskiriančios tamsiu paros metu. Šviečiančių tūrinių raidžių viduje yra montuojami LED moduliai, kurie garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir ganėtinai mažas elektros sąnaudas.

Išakaba su aureoliniu apšvietimu  

– tai apšvietimo būdas kuris naudojamas, kai tūrinės raidės medžiagos yra pagamintos iš šviesai nelaidžios medžiagos. Labai dažnai toks apšvietimas naudojamas tūrinėms raidėms gaminamoms iš metalo. Tai toks apšvietimo efektas, kada aplink raides šviečia aureolas, toks apšvietimo būdas vadinamas aureolinis. Tokiu būdu, turinės raidės iš metalo šviesiu paros metu išsiskiria medžiagos faktūrą, o tamsiu paros metu subtiliu tūrinių raidžių apšvietimu. Aureolinis apšvietimas gali būti pritaikomas ir tūinėms raidėms pagamintoms iš plastiko, bei kitų medžiagų.

Iškaba su išorinis tūrinių raidžių apšvietimu 

– tai vienas paprasčiausių tūrinių raidžių apšvietimo būdas. Kai reklaminė iškaba apšviečiama kryptiniais prožektoriais ar šviestuvais, nukreipiant šviesos srautą į tūrines raides.

Nešviečiančios tūrinės raidės 

– iš esmės tokių raidžių konstrukcija yra tokia pati kaip ir šviečiančių tūrinių raidžių. Nešviečiančių tūrinių raidžių privalumas, kad jų gamybos terminas yra trumpesnis ir jos yra pigesnės, palyginti su šviečiančiomis. O kartais šie privalumai būna svarbiausi, todėl klientas visada gali pasirinkti.

Led apšvietimas– skirtingiems poreikiams

Šviečiančios tūrinės reklamos privalumas – jūsų iškaba tampa matoma ir puikiai įskaitoma net ir tamsiausiu paros metu.

LED apšvietimas iškabai

– vienas iš tinkamiausių pasirinkimų tūrinių raidžių iškaboms:

 • Atsparus smūgiams
 • Mažos energijos sąnaudos
 •  Ilgaamžis
 • Šviesa nekenkia gaminiui
 • Platus spalvinės gamos pasirinkimas
 • Plačios apšvietimo panaudojimo galimybės

CNC frezavimo technologija leidžia preciziškai atkartoti prekės ženklo šriftą

Šviečiančios raidės palyginus su šviesdėžėmis yra pranašesnės tuo, kad jos yra ne tik sudėtingesnės, bet ir išraiškingesnės, labiau pabrėžia įmonės brand, tai pat yra lengviau skaitomos iš tolo ir tamsios paros metu. Jos įmonės lauko reklamą padaro labiau atpažįstamą.

Mes dirbdami su CNC technologija galime Jums pagaminti tūrines raides idealiai atkartojančias įmonės logotipą, pavadinimo šriftą.

Tinkamos medžiagos užtikrina estetinį vaizdą ir patvarumą

Tinkamai pasirinktos gamybos medžiagos sukuria patvarią ir funkcionalią konstrukciją, kuri bus gražiai apšviesta ir tarnaus Jums ilgai. 

Mūsų gaminamos tūrinės raidės gali būti pagamintos iš  plastiko, organinio stiklo, taip medžio, metalo ir kt. Medžiagą parenkame pagal planuojamą apšvietimą, vietą kurioje bus kabinama iškaba, bei Jūsų planuojamą skirti biudžetą.

Sudominome ir turite klausimų? Susisiekite!